Kosmos IMAX avamine

Legendaarne kinohoone Tallinna südalinnas tõusis fööniksina peale põhjalikku renoveerimist Baltikumi kõige moodsaima tehnikaga IMAX-kinoteatriks!

Üle poole sajandi tagasi ehitatud ja täielikult uuendatud kino sai taaskord Eestis kõige kaasaegsemaks kinoks, mis kasutab kõige innovaatilisemaid tehnoloogiaid. Tallinna kino Kosmos pole üksnes ajastu mälestis, vaid ka üks kuuekümnendate aastate arhitektuurisümboleid. See oli tol ajal terves Baltikumis suurim ja kaasaegseim kino, see oli tallinlaste uhkus. 1997. aastal tunnistati kino Kosmose maja kultuurimälestiseks.

Detsembris 2014 ehitati kino täielikult ümber uusimale tehnoloogiale IMAX ning see sai uue nime – Kosmos IMAX. Rekonstrueerimisel süvendati kino veel ühe korruse võrra uue, 300 ruutmeetrise pinnaga ekraani ehitamiseks. Sissepoole painutatud vormiga ekraan ulatab põrandast laeni ja ühest seinast teise, pakkudes kinokülastajatele, sõltumata istekohast, parimaid efekte ning seeläbi täiuslikku filmielamust.

RusMedia vastususel oli turundus- ja kommunikatsioonia strateegia väljatöötamine ja elluviimine, kodulehe ja brändingu loomise protsessi koordineerimine, punase vaiba avagala koordineerimine.

Projekt oli teostatud koostöös: PR-concept agentuur, Hype üritusturundusagentuur, Paprika Latino Stuudio, Identity.

 

Awards:

Golden Egg for best copporate event of 2014

Bronze Egg for best advertising of 2014

www.kinokosmos.ee

Opening gala  Overview

Kosmos IMAX Video Mapping Overview

Media coverage October-December 2014

Media coverage December 2014

Post navigation