Heategevusprojekt Minu Unistuste Päev

Minu Unistuste Päeva eesmärk on korraldada haigetele lastele veel rohkem unistuste tegevusi. 

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära. Me aitame uskuda ja unistada: uskuda, et unistused lähevad täide!

Minu Unistuste Päeva põhitegevuseks on individuaalsete unistuste täitmine. Lisaks korraldatakse lastele, kes viibivad suure osa ajast haiglates või kodusel ravil, ka lõbusaid grupiüritusi, mis aitavad neil üksteisega suhelda ja oma lapsepõlvest rõõmu tunda.

Minu Unistuste Päev teeb koostööd Tallinna Lastehaigla, Tartu Lastekliiniku, Narva Haigla, Ida-Viru Keskhaigla ning paljude teiste patsiendiühingutega, et tuua rõõmustada kõiki haigeid lapsi üle Eesti. Nende haiglate arstide poolt valitakse välja lapsed, kes vajavad kõige enam oma ellu jõudu, usku ja julgustust.

Haige lapse hooldamine ja toetamine on pingeline kogu perekonnale, mistõttu kaasab Minu Unistuste Päev lapse unistuse täitmisse ka vanemad, õed-vennad ja sõbrad. See elamus kinnitab kõigile osalejatele, kui tähtis on unistada ja uskuda imedesse.

Meie eesmärk on korraldada haigetele lastele veel rohkem unistuste tegevusi ning samas tagada iga tegevuse kõrge kvaliteet. Iga elamus peaks olema eriline ja imeline. Lapsed on seda väärt.

Aastast 2014 fondi Minu Unistuste Päev projektide kommunikatsioonitugi koostöös kommunikatsioonibüroo JLPga.

http://minuunistustepaev.ee

Vaata videot Anette unistuste päevast

Post navigation