Kogemus

Olga Grigorjeva Korneitsik

RusMedia asutaja Olga Korneitsik on  venekeelse meedia ekspert, kelle kogemuste hulka kuulub  Eesti ELi nõukogu eesistumise muukeelsele elanikkonnale suunatud kommunikatsioonistrateegia elluviimine.

Sama edukalt on Olga teinud mitmete kommunikatsioonibüroo JLP klientide turunduskommunikatsiooni alaseid lahendusi, et jõuda tarbijani venekeelses inforuumis. Tema klientide nimekiri on muljetavaldav: Tallinna Vesi, ERGO, InBank, Microsoft, SmartPost, Original Sokos Hotel Viru, Südameapteek, TransferWise ja teised ettevõtted.

Üks tugevamaid külgi on suurte sündmuste kommunikatsioon. Lisaks “Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011” projektile on Olga olnud pikalt tegev ka PÖFFi kommunikatsioonimeeskonnas, Lennusadama avamise ja XXVI laulu- ja XIX tantsupidu kommunikatsiooni vene keelt kõnelevale elanikkonnale ja väliskülalistele ja teised.

Hoides aktiivset kodanikuseisukohta andis oma panuse, tegutsedes vabatahtlikuna „Arvamusfestivali“, aktsiooni „Teeme ära!“ ja teiste Eesti erinevate kogukondade ühendamist toetatavate algatuste korraldamisel.

Olga on lõpetanud Sankt-Peterburi Ülikooli rahvusvahelise ajakirjanduse erialal. Ta on töötanud Eesti suurimas venekeelses nädalalehes Den za Dnjom, Äripaeva majandusväljaandes Delovõje Vedomosti ning teinud koоstööd ka mitmete teiste venekeelsete infokanalitega.

Ta on alati kursis uute kommunikatsioonivahendite, tõhususe ja motivatsiooni valdkonna uuringute, meediaturu trendide (nii Eestis kui ka välismaal) tekkimisega.

Linked in

Praktilised soovitused Olga poolt

Bestsales.ee: Kolm lihtsat nippi, kuidas püüda venelast?

Bestsales.ee: Kas suhelda meediaga vene või eesti keeles?

Eesistujad: EL-i tipud ei jäta juhuse hoolde kõnepuldi kõrgust ega jaki värvi


Jelena Malygina lõpetas Tallinna Ülikooli ajakirjanduse erialal, lisaeriala – reklaam. Jelena sai magistrikraadi erialal vene keel võõrkeelena. Pikka aega töötas Tallinna Ülikoolis. Üks tema kohustusi oli vastutada venekeelse suuna eest turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas. Jelena on tegelenud teleajakirjanduse kursuste loomise ja õpetamisega enam kui kuus aastat.

Samuti töötas Jelena turismifirma Estravel turunduse osakonnas, oli venekeelse kommunikatsioonispetsialist koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ja arenguprogrammis Entrum. Tal on töökogemus autorina ja saatejuhina. Ta tegi koostööd erinevate Eesti väljaannetega.

Linked in

 

Olga  Grigorjeva